FURNITURE / Dining Room Furniture / Dining room set 14479422
nr 1447 9422
DINING ROOM SET
13 pieces, 1880s, 12 stolar med präglat läder. Dekor med lejon. Length: 157 cm. Width: 128 cm. Height: 76 cm, iläggsskivor, 3stx48cm, wear.
13 delar, 1880-tal, 12 stolar med präglat läder. Dekor med lejon. Längd: 157 cm. Djup: 128 cm. Höjd: 76 cm, iläggsskivor, 3stx48cm
Condition: slitage
5000
SEK 5400
Wednesday February 16 2022
at 10:12:16