MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 14776262
nr 1477 6262
Matsalsgrupp
5 delar, Nils Jonsson, Troeds, teak, klaffbord + 4 stolar, Stolar modell "Garmi", Brännstämplad, Bra Bohag. Längd: 185 + 40. Djup: 95 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage
Utrop:
2.600 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 4 juli 2022
kl 20:22:06
1.500 kr