Ã–VRIGT / Diverse / Dekorelement 10849082

nr 1084 9082

Dekorelement

2 delar, orientaliska

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 23 januari 2017
kl 19:47:50