KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 16894115
nr 1689 4115
Collage
Oidentifierad konstnär. Signerad, stenar, bladets mått: 18x18 cm, yttermått inklusive ram: 34x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 mars 2025
kl 20:06:16
24/3 19:58:30
100 kr
24/3 20:01:07