MÖBLER / Bord / Soffbord 16033063

nr 1603 3063

Soffbord

Underrede i mässing, skiva i glas. Bredd: 105 cm. Djup: 105 cm. Höjd: 52 cm

Kondition: lättare bruksslitage och repor

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 4 mars 2024
kl 20:25:57