Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  FURNITURE / Tables / Coffee table 10695073



*

nr 1069 5073


COFFEE TABLE

1950s, Teak, length: 100 cm, width: 74 cm, height: 49 cm,


1950-tal, Teak, längd: 100 cm, djup: 74 cm, höjd: 49 cm


Estimate:

800

Sold:

SEK 2600

Auction date:

Monday November 14 2016
at 20:57:35


  • Bid history
Time Bidder Bid
11/11 09:40:24 1      500 kr
14/11 18:18:36 2      600 kr
14/11 20:31:49 3      1.000 kr
14/11 20:37:37 2      1.500 kr
14/11 20:41:33 3      1.400 kr
14/11 20:41:33 2      1.500 kr (Robot)
14/11 20:45:14 3      1.600 kr
14/11 20:45:59 2      1.700 kr
14/11 20:48:18 3      2.000 kr
14/11 20:48:46 2      2.000 kr
14/11 20:48:46 3      2.000 kr (Robot)
14/11 20:49:07 2      2.200 kr
14/11 20:50:03 3      2.400 kr
14/11 20:52:35 2      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Thema-auction
  • Nov 14

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Read more about 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord rökbord soffbord teak teakmöbler trä
  • 6769 BENCH
    Torbjørn Afdal, "Krobo", Bruksbo, Mellemstrand, No..//
    Present: SEK 3000

    Auction ends
    tomorrow
    12 jan at 19:50
  • 6044 Barbord
    "Venus", Johanson Design, Markaryd, kromad pelarfo..//
    Present: SEK 600

    Auction ends
    tomorrow
    12 jan at 20:45
  • 6703 Brevklämma
    i form av en anka, England, London. Length: 14cm. ..//
    Present: SEK 1500

    Auction ends
    tomorrow
    12 jan at 18:17
  • 6615 TEA TABLE
    19th century, stained birch. Diameter: 83 cm, heig..//
    Present: SEK 500

    Auction ends
    tomorrow
    12 jan at 19:58
  • 6073 LAMP TABLE
    butlers tray table. Diameter: 65 cm, height: 47 cm,
     

    Auction ends
    tomorrow
    12 jan at 20:05
  • 6633 LAMP TABLE
    one pair, pine wood, märkta KJW. Length: 54 cm, wi..//
    Present: SEK 200

    Auction ends
    tomorrow
    12 jan at 18:04




Ladda ner broschyr