MÖBLER / Bord / Soffbord 13114002

nr 1311 4002

Soffbord

50/60-tal, Emaljskiva / teak, Otydligt signerat. Bredd: 109. Djup: 59 cm, höjd: 56 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 2 mars 2020
kl 20:36:03