MÖBLER / Bord / Soffbord 9614071
*
nr 961 4071
Soffbord
Danmark, längd: 160 cm, djup: 60 cm, höjd: 54 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 20:44:42
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/5 07:30:18
1
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord danmark dansk danska danskt europa norden skandinavien skandinavisk soffbord
-
7132 Soffbord
mahogny, Engelsk stil. Bredd: 120 cm, djup: 58 cm,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13
-
7177 Soffbord
Orientaliskt med elefantben. Bredd: 90 cm. Djup: 6..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:48
-
7141 Soffbord/lampb..
Ovalen, Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Bredd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:51
*
Soffbord
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4071
Soffbord
Danmark, längd: 160 cm, djup: 60 cm, höjd: 54 cm
| Utrop: | 1.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 11/5 07:30:18 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord danmark dansk danska danskt europa norden skandinavien skandinavisk soffbord
-
7132 Soffbord
mahogny, Engelsk stil. Bredd: 120 cm, djup: 58 cm,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:13 -
7177 Soffbord
Orientaliskt med elefantben. Bredd: 90 cm. Djup: 6..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:48 -
7141 Soffbord/lampb..
Ovalen, Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Bredd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:51



