![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Kaffekoppar 9614006
*
nr 961 4006
Kaffekoppar
12 delar, Karlskrona / Uppsala Ekeby
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 19:21:04
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/4 19:16:40
1
Vinnande bud
5/5 15:22:22
1
justering av budtak
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kaffegods kaffekopp kaffekoppar kaffeservis kaffeservisdelar karlskrona uppsala ekeby
-
5244 Kaffeservis
+ uppläggningsfat, 8 delar, nysilver, Webster Wilc..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:09
-
6305 Kaffeservis
17 delar, porslin, Rosenthal, Studio-linie, 8 kaff..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:29
*
Kaffekoppar
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4006
Kaffekoppar
12 delar, Karlskrona / Uppsala Ekeby
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
20/4 19:16:40 | 1 | Vinnande bud |
5/5 15:22:22 | 1 | justering av budtak |
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{E50141FC-7F52-4FEA-9C5D-4633C3A56C1C}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kaffegods kaffekopp kaffekoppar kaffeservis kaffeservisdelar karlskrona uppsala ekeby
-
5244 Kaffeservis
+ uppläggningsfat, 8 delar, nysilver, Webster Wilc..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:09 -
6305 Kaffeservis
17 delar, porslin, Rosenthal, Studio-linie, 8 kaff..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:29