Ã–VRIGT / Mattor / Chuval 7065016

nr 706 5016

Chuval

Antik, Arabachi ?, 88xd140, jämnt ställvis hårdare slitage, lagningar, 1st hörn med skada

Kondition: Even partly heavier wear, repairs, one corner with damage.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 1 augusti 2011
kl 18:56:21

1/8 18:51:21 1      Vinnande bud