MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 11796100

nr 1179 6100

Byrå

1950-tal, Teak, Treman Möbelfabrik, längd: 60 cm, djup: 30 cm, höjd: 62 cm

Kondition: Fanérskador i bakkant

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 23 april 2018
kl 19:50:04