MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 11288220

nr 1128 8220

Byrå

Sent 1800-tal, längd: 108 cm, djup: 55 cm, höjd: 93 cm

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 11 september 2017
kl 19:56:40