GLASS & CERAMICS / Ceramics / Charger 7748149
nr 774 8149
CHARGER
China, 19th century, length: 25, mindre nagg.
Kina, 1800-tal, längd: 25
Condition: mindre nagg
SEK 500
Monday August 27 2012
at 18:01:32
300 kr
250 kr
450 kr
CHARGER
Condition: mindre nagg
nr 774 8149
CHARGER
Kina, 1800-tal, längd: 25
Condition: mindre nagg
| Estimate: | 500 |
| Sold: | SEK 500 |
Monday August 27 2012 |