MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 9941522
nr 994 1522
Stolar
6 st, 1960/70-tal, Bramin furniture, Danmark, Josef Frank-tyg
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 november 2015
kl 19:41:14
16/11 15:59:09