Ã–VRIGT / Diverse / Rökelsekar 8012277

nr 801 2277

Rökelsekar

Tempellejon, Asien, brons, längd: 25, höjd: 17

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 14 januari 2013
kl 20:57:52