MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 17334218
nr 1733 4218
CARPET
oriental, 208x299, wear, damages.
orientalisk, 208x299 cm
Condition: slitage, skador
1000
SEK 400
Monday October 20 2025
at 19:07:04
400 kr