LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Candelabra 7696222

nr 769 6222

CANDELABRA

cut glass, late 19th century, height: 75,

kristall, sent 1800-tal, höjd: 75, (små nagg)

2000

SEK 1600

Monday August 6 2012
at 17:34:56

6/8 16:03:56 1      1.500 kr
6/8 16:13:15 2      Vinnande bud

Halvkristall