ÖVRIGT / Diverse / Cabaretfat 7797307
nr 779 7307
Cabaretfat
+ tazza, Kina, 1800-talets 2: a hälft
Kondition: nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 24 september 2012
kl 18:32:00
150 kr
150 kr