MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Brödburk 16748274

nr 1674 8274

Brödburk

1950s, rödmålad plå. Length: 44 cm, Width: 26 cm, wear.

1950-tal, rödmålad plåt. Längd: 44 cm. Bredd: 26 cm

Condition: bruksslitage

300

SEK 500

Monday January 27 2025
at 19:39:18