ÖVRIGT / Diverse / Svepask 13603090

nr 1360 3090

Svepask

1800-tal. Längd: 51 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 16 november 2020
kl 20:05:03