GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålar 14965134
nr 1496 5134
Skålar
+ bordslampa, 3 delar, Kina, 1700-/1800-tal, diameter: 17. Längd: 31 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 19:11:37
300 kr
450 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)