GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Fruktskål 7977198
nr 797 7198
Fruktskål
med glasfrukter, Dia29
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 december 2012
kl 17:19:23
17/12 16:01:04
100 kr
17/12 17:14:24