MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 17548118

nr 1754 8118

Bokhylla

med skåpdel och lådor i sarg. Mahogny. Bredd: 120 cm. Djup: 27 cm, höjd: 75 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 23:25:06)
Uppdatera
Visning

fredag 23/1, lördag 24/1, söndag 25/1 och måndag 26/1

Auktionen
avslutas:

måndag 26 januari kl 18:32:07

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
21/1 13:24:56 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 2.000 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 2.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor