MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Bokvagga 8943630
*
nr 894 3630
Bokvagga
teak and oak, height: 61 cm, length: 81, width: 30,
Teak/Ek, höjd: 61 cm, längd: 81, djup: 30
Estimate:
800
Sold:
SEK 1200
Auction date:
Monday May 12 2014
at 19:16:09
- Bid history
Time
Bidder
Bid
13/4 22:18:36
1
300 kr
14/4 10:55:49
2
350 kr
14/4 14:18:48
3
450 kr
19/4 12:30:48
4
450 kr
22/4 10:14:30
4
500 kr
22/4 11:25:11
3
600 kr
12/5 16:58:46
5
900 kr
12/5 18:45:33
6
1.100 kr
12/5 19:05:13
7
1.100 kr
12/5 19:07:59
7
Vinnande bud
- Thema-auction
May 12
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
*
Bokvagga
Read more about 50/60-tal
nr 894 3630
Bokvagga
teak and oak, height: 61 cm, length: 81, width: 30,
Teak/Ek, höjd: 61 cm, längd: 81, djup: 30
| Estimate: | 800 |
|---|---|
| Sold: | SEK 1200 |
| Auction date: |
Monday May 12 2014 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 13/4 22:18:36 | 1 | 300 kr |
| 14/4 10:55:49 | 2 | 350 kr |
| 14/4 14:18:48 | 3 | 450 kr |
| 19/4 12:30:48 | 4 | 450 kr |
| 22/4 10:14:30 | 4 | 500 kr |
| 22/4 11:25:11 | 3 | 600 kr |
| 12/5 16:58:46 | 5 | 900 kr |
| 12/5 18:45:33 | 6 | 1.100 kr |
| 12/5 19:05:13 | 7 | 1.100 kr |
| 12/5 19:07:59 | 7 | Vinnande bud |
- Thema-auction
May 12
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal



