ÖVRIGT / Böcker & Kartor / Bok i kassett 17412012
nr 1741 2012
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Bok i kassett, "Skrotbilar", 1981, med två grafiska blad, "Skrotbilar" & "Konfrontation". Signerad, numrerad 113/250 cm. Längd: 22,5cm, djup: 2cm, höjd: 31cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 november 2025
kl 20:59:03
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
17 nov
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg