KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / skisser 16144104
nr 1614 4104
Erik Harald Zetterström - Kar de Mumma
(1904-1997), Sverige
Blandteknik / skisser, 5 st, Erik Harald Zetterström - Kar de Mumma (1904-1997), skämtteckningar. Signerade, yttermått inklusive ram: 28x22 - 31x26 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 april 2024
kl 19:59:26
20/4 16:24:31
Läs mer om Erik Harald Zetterström - Kar de Mumma