MÖBLER / Bord / Nattygsbord 6492141
nr 649 2141
Nattygsbord
Gustaviansk stil, höjd: 62
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 augusti 2010
kl 19:00:33
200 kr
150 kr
250 kr
Den Gustavianska stilen