Ã–VRIGT / Diverse / Barometer / termometer 9287770

nr 928 7770

Barometer / termometer

Jugend, förgylld, höjd: 55

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 1 december 2014
kl 19:23:44

30/11 20:42:49 1      Vinnande bud

Jugend