MÖBLER / Skåp & hyllor / Barskåp 11299484

nr 1129 9484

Barskåp

Snurrbart, diameter: 57 cm, höjd: 62 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 18 september 2017
kl 20:24:10