MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 15597020
nr 1559 7020
Fåtöljer
ett par, Gripsholmsmodell
Kondition: slitage, skador, skadat tyg
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 28 augusti 2023
kl 20:29:19
300 kr
350 kr