MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Karmstol 12144266

nr 1214 4266

Karmstol

Barocktyp

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 29 oktober 2018
kl 20:50:36

29/10 19:47:51 1      Vinnande bud
29/10 20:30:12 1      justering av budtak