FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Archive cabinet 11554106

nr 1155 4106

ARCHIVE CABINET

Rosengrens, Göteborg, 1900-talets mitt, plåt, front med 12 lådor, längd: 86 cm, djup: 68 cm, höjd: 98 cm, slitage.

Rosengrens, Göteborg, 1900-talets mitt, plåt, front med 12 lådor, längd: 86 cm, djup: 68 cm, höjd: 98 cm

Condition: slitage

1000

SEK 1600

Monday January 15 2018
at 18:12:17