KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller / tusch 16416153
nr 1641 6153
Kurt Jungstedt
(1894-1963), Sverige
Akvareller / tusch, 2 st, "Les Baux". Signerade. Akvarell, bildmått: 20x30 - 25x60 cm, yttermått inklusive ram: 32x42 - 30x66 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 september 2024
kl 19:05:35
7/9 17:18:17
Kurt Jungstedt
Läs mer om Kurt Jungstedt