KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller & blandteknik 13856487
nr 1385 6487
Akvareller & blandteknik
4 st, Oidentifierad konstnär. Signerade, akvarell
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:42:11
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr