Föremål som liknar signerad
6004 Etsning
Såld: 500 kr
Såldes den 1 juli 2024
6317 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 1 juli 2024
5059 Färglitografi
Såld: 800 kr
Såldes den 1 juli 2024
6226 Skulptur
Såld: 200 kr
Såldes den 1 juli 2024
6195 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 1 juli 2024
6392 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 1 juli 2024
6462 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 1 juli 2024
6314 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 1 juli 2024
6197 Färglitografi
Såld: 4.400 kr
Såldes den 1 juli 2024