Föremål som liknar förg
3220 Fruktbestick
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Såld: 900 kr
Såldes den 17 juni 2024
4120 Spegel
1800-tal, Förgylld, 77x40 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 10 juni 2024
2025 Kompottsked
Såld: 1.500 kr
Såldes den 3 juni 2024
9322 Lackskrin
Såld: 1.000 kr
Såldes den 3 juni 2024
9088 Spegellampett
Såld: 600 kr
Såldes den 3 juni 2024
2031 Dosa
Såld: 900 kr
Såldes den 3 juni 2024
2003 Bägare
Såld: 3.600 kr
Såldes den 27 maj 2024
8026 Spegellampett
Såld: 100 kr
Såldes den 27 maj 2024