Föremål som liknar bl
6407 Skulptur
Såld: 22.500 kr
Såldes den 1 juli 2024
6073 Etsning
Såld: 400 kr
Såldes den 1 juli 2024
6424 Vaser
Såld: 600 kr
Såldes den 1 juli 2024
6056 Takarmatur
Såld: 300 kr
Såldes den 1 juli 2024
6380 Blandteknik
Såld: 300 kr
Såldes den 1 juli 2024
6321 Konstglas
Såld: 350 kr
Såldes den 1 juli 2024
6217 Bricka
+ 2 tabletter+ 6 tabletter
Såld: 600 kr
Såldes den 1 juli 2024
6174 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 1 juli 2024
6009 Takarmatur
med blå ilägsskål, prismor. Höjd: 60 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 1 juli 2024