Föremål som liknar Parismotiv
3255 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 3 juni 2024
7074 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 6 februari 2023
7253 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 8 juni 2020
6020 Oljemålningar
Såld: 100 kr
Såldes den 13 april 2020
2249 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 17 februari 2020
1428 Oljemålning
signerad, Parismotiv. Olja på duk, 50x90 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 3 februari 2020
3443 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 28 maj 2018
3399 Färglitografi
Såld: 2.000 kr
Såldes den 2 april 2018
4472 Oljemålningar
Såld: 300 kr
Såldes den 26 februari 2018