Föremål som liknar NS
3023 Fat
Såld: 100 kr
Såldes den 18 november 2024
2075 Etsning
Såld: 500 kr
Såldes den 18 november 2024
9271 Ljuskrona
Gustaviansk stil. Höjd: 60 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 18 november 2024
3316 Glas
Såld: 2.200 kr
Såldes den 18 november 2024
9151 Skålar
Såld: 300 kr
Såldes den 18 november 2024
3129 Skulpturer
2 st, Lladro, Dansande par. Höjd: 32-35 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 18 november 2024
9176 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 18 november 2024
3016 Litografi
Såld: 150 kr
Såldes den 18 november 2024
2098 Affisch
Såld: 1.000 kr
Såldes den 18 november 2024