5271 Akvarell
Signerad H Rosén -48, "Höstmotiv från Haga", 44x34
Såld: 450 kr
Såldes den 7 januari 2019 -
2664 Akvarell
H Rosén, -41, Stadsmotiv, 40 x 50
Såld: 150 kr
Såldes den 20 december 2010 -
2534 Akvareller
2 st, H Rosén, Marina, ca 45 x 35
Såld: 350 kr
Såldes den 16 oktober 2006
Föremål som liknar H Rosén
- Träfflista
- alla
- Visa alla