FURNITURE / Chests of Drawers & Desks / Mirror chest 6925356
nr 692 5356
MIRROR CHEST
walnut, 19th century, length: 100, width: 51, height: 200, wear.
Valnöt, 1800-tal, längd: 100, djup: 51, höjd: 200
Condition: slitage
2500
SEK 2000
Monday April 18 2011
at 19:05:08
17/4 14:47:16