MÖBLER / Bord / Skrivbord 6194459

nr 619 4459

Skrivbord

1880-tal, längd: 120, djup: 60, höjd: 76

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 18 januari 2010
kl 17:47:09