MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skänk 5453172
nr 545 3172
Skänk
1800-tal, bemålad, längd: 110, djup: 50, höjd: 123 (slitage)
Utrop:
100 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 6 oktober 2008
kl 17:06:54
400 kr
1.000 kr
500 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr