BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Appliquer 13592663
nr 1359 2663
Appliquer
3 st. Höjd: 36 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 9 november 2020
kl 19:58:57
600 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)