MISCELLANEOUS / Military Items / Kris 12555175
nr 1255 5175
Kris
Java. Length: 44, wear, damages.
Java. Längd: 44
Condition: slitage, skador
Withdrawn
Monday May 20 2019
at 19:41:48
Halvkristall