Ã–VRIGT / Diverse / Fat 11922128

nr 1192 2128

Fat

3 st, cloissonné och Herend. Längd: 12-14 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 juli 2018
kl 19:08:36

21/6 22:22:43 1      Vinnande bud