MÖBLER / Soffor / Kökssoffa 6572433

nr 657 2433

Kökssoffa

Bemålad, 1800-tal, längd: 195

Kondition: skadad, slitage

Utrop:

100 kr

måndag 20 september 2010
kl 17:31:20