GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Servisdelar 11031473
nr 1103 1473
Servisdelar
Rörstrand, Japan, ca, 45 del
Kondition: slitage, skador, missfärgningar, lagningar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 april 2017
kl 20:28:55
22/4 10:46:51
600 kr
24/4 20:23:53
Rörstrand