MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14929144
nr 1492 9144
Byrå
mahogny, Karl Johan, k. 110, djup: 47 cm, höjd: 95 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 september 2022
kl 20:29:30
21/9 08:55:51
Karl Johanstil/Empir
Senempiren
Byrå
Kondition: slitage, skador
nr 1492 9144
Byrå
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 26 september 2022 |
| 21/9 08:55:51 | 1 | Vinnande bud |
Karl Johanstil/Empir
Senempiren
Senempiren