MÖBLER / Trädgård / Trädgårdsstolar 15475192
nr 1547 5192
Trädgårdsstolar
Ett par, metall / trä
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 12 juni 2023
kl 20:15:26
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.700 kr
1.700 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
Trädgårdsstolar
Kondition: slitage, skador
nr 1547 5192
Trädgårdsstolar
Ett par, metall / trä
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 2.200 kr |
måndag 12 juni 2023 |